Skutečnou moc nad státy mají jenom programy

Každá válka je o hodnotné zdroje, i divoká zvířata si chrání svoje teritorium, protože teritorium je zdrojem potravy! Čím více lidí je na světě tím méně je zde i hodnotných zdrojů, myslíme a jednáme všichni podle situace, podívejme se na to, že jedno mraveniště napadne cizí mraveniště a zase jde o existenční zdroje.

U některých rostlin se prování jednocení, kdy se ponechá největší rostlina a ostatní rostliny se eliminují, protože tak rostlina mnoho vyroste. Mnozí si naivně myslí to že prezidenti a vlády řídí svoje státy, tak tomu ve skutečnosti není, skutečnou moc nad státy mají jenom programy, vše funguje zde jenom díky programům v nás a okolo nás, jedinec je zde jenom loutkou ovládanou programy je jedno, jestli je ten jedinec prezident nebo dělník.

Ptal jsem se mnoha programátorů na to, co je to vlastně programování a šokovali mě jejich chybné odpovědi, lidi dneska znají vše povrchně, a tak i když něco dělají dlouho profesionálně tak neumí správně odpovědět na to co je jejich specializace kterou dělají. Programování je jako když píšete o něčem a z textu každý pozná okamžitě kdo je autorem textu, originál nejde napodobit i když se mnozí už snažili o to napodobit cizí geniální programy, ale nikomu se to zde stejně nepovedlo.

Je třeba konečně pochopit že pro evoluci je zde vše jenom materiálem na evoluční pokusy, a to že ve zbytečné válce zemřou zbytečně miliony lidí a zničí se mnoho hodnot, to je pro evoluci jenom statistika! Stejně je zde vše jenom dočasně, a tak neustále z malého vzniká veliké, a to se potom rozpadá na malé, má náš život vůbec nějaký logický smysl, když jsme jenom dočasnými ubohými naprogramovanými loutkami, které mnohé snadno ovládá?

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.