Školy nemají už díky umělé inteligenci budoucnost

Proč chodit do školy, když nás umělá inteligence vše naučí mnohem lépe než škola, přichází nová doba, kdy jsou profesionálové nahrazování amatéry díky modernizaci a optimalizaci, tak jako jsme nebyli připravení na příchod pandemie, tak nejsme připravení na příchod umělé inteligence a virtuální reality. Vše je obchod a podnikání, pokud by zde nebyla centralizace a monopoly tak by se zde už mnohé dávno změnilo a nejvíce by se změnilo školství které je závislé na centralizaci a monopolu.

Školství nedokáže optimálně připravit studenty do praxe ve které se vše neustále mění podle situace a ten kdo se nedokáže rychle přizpůsobit ten ve veliké konkurenci nemá šanci uspět. Současné školství je továrnou na pitomce, z díla poznáme tvůrce, končí doba osobních vztahů mezi učitelem a studentem.

Digitalizace vytvoří virtuální realitu, ve které umělá inteligence nahradí učitele a mnohé jiné specialisty. Učitelé se budou muset rekvalifikovat, problém bude na co se rekvalifikovat, když zde bude umělá inteligence a autonomní inteligentní roboti na akumulátory, nakonec vše skončí odsunem lidí z civilizace do rezervací. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *