Skáčete rádi druhým do řeči?

Pokud to děláte tak nemáte svoji psychiku v pořádku a je třeba navštívit psychiatra a požádat jej o pomoc, ideální by byl dlouhodobý pobyt v psychiatrické nemocnici. Vadí vám, že ten kdo mluví, říká něco, co vám nevyhovuje a proto mu skáčete do řeči, zde se dostáváme k tomu, že mnoho lidí se naučilo využívat řeč k manipulaci, jde o psychicky agresivní jedince, lidově se říká, že nejhorší je srážka s blbcem.

Vědci se pustili do tohoto problému do hloubky a zjistili, že příčinou problému dialogu je to, že neumíme profesionálně myslet a mluvit, tak jak zde jsou profesionální fotografové, tak zde jsou i amatérští fotografové, stejné je to i s naším dialogem, pokud je zde dialog mezi amatéry, tak následkem je deprese. Výchova dětí je postavená na disciplíně, následkem je to že děti rostou psychicky jako dříví v lese, na tak je zde drzé skákání do řeči, se kterým si neumíme poradit.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu