Situace určuje to, kdo zde jsi

Realita to je evolučně naprogramovaný pulzující proces, ve kterém je vše dočasnou iluzí, po akci zde přichází reakce a zdrojem veškeré energie je zde napětí mezi protiklady, neustále si pokládáme otázky a hledáme na ně odpovědi, odpovědí na naše otázky je to, že z díla poznáme tvůrce a pokud se podíváme na přírodu tak spatříme tvůrce kterým je evoluce která pomalu postupuje od jednoduchého ke složitému i naše kulturní civilizace byla stvořená evolucí. Proč vlastně věříme na pitomosti jako jsou; pohádky, mytologie, pověry, rituály, fetiše, symboly, sekty, náboženství, politiku, filosofie, reklamu atd. propaganda nám násilně přeprogramovala naši genialitu, a tak z nás udělala pitomce!

Všechny snahy násilím změnit pitomce tak aby by dokonalý jsou chybné, je třeba změnit situaci tak abychom žili v dokonalé realitě kde se nelže a nekrade, to povede k tomu že se podle nové situace i změní pitomec, nahradíme proto skutečnou realitu za umělou virtuální GVKB realitu pomocí čipů, co budou v hlavě, civilizace je založená na náhražkách, nahradili jsme originály za kopie, protože je to ekonomické a o tom to je! Pro nikoho na světě nebudou výjimky nebo imunita, každý dostane do hlavy GVKB čip!

Skončí temné období plné lží a krádeží, když to s pitomci už nejde po dobrém tak se to vyřeší po zlém, takto zde konečně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy. Tím skončí degenerace a přelidnění, na rozmnožování se vyberou jenom optimální jedinci, a tak skončí dlouhá evoluční doba, kdy se zde po milionech geneticky kopírovali pitomci s nulovou hodnotou. Skončí tak všude egoismus a místo egoismu zde bude altruismus, už nebudeme potřebovat rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, nahoře bude jenom umělá globální GVKB geniální inteligence, protože ona bude optimálním mozkem naší digitální civilizace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *