Přeskočit na obsah

Situace s námi manipuluje od narození do smrti

Pokud jsme hladoví tak myslíme na jídlo, a to je situace která s námi manipuluje, kámen není hladoví, a tak nemyslí na jídlo, a tak s ním situace nemanipuluje. Tak jako je zde hlad po jídle tak je zde hlad po; penězích, lásce, sexu, štěstí, popularitě, kariéře, úspěchu, svatosti, vědomostech, kráse, inteligenci, zdraví atd. pokud nemáme k dispozici originál tak hledáme náhražku za originál, a tak je zde mnoho náhražek na kterých jsme závislí.

Propaganda a cenzura je zde náhražkou za rodinu ve které je pravda a láska, jakmile jsme začali originály nahrazovat za náhražky tak se z nás stali ubohé náhražky, které je možné ve válce vraždit po milionech. Poznej sebe do hloubky a poznáš všechny lidi, protože jsme díky propagandě a cenzuře všichni jenom levnou náhražkou, která nahradila zdravého člověka za nemocný dobytek, který pije pivo a kouří cigarety.

Pořád nechápu, proč si konzumní společnost neumí poradit s problémy, pokud něco nejde po dobrém tak to jde jistě vyřešit po zlém, nic nového pod sluncem, podívejte se do přírody zde je běžné vše řešit po zlém a nikomu to nevadí. Je zde problém s tím že lidí je na světě jako sraček, tak se to vyřeší pomocí války, která lidské sračky eliminuje, vše zde jsou jenom příčiny a následky.

Pokud na světě bude málo lidí tak zde nebudou války, jak si to uděláme takové to máme, je třeba začít globálně kontrolovat kvalitu lidí na světě, zavedou se GVKB průkazy kvality s roční platností od narození do smrti, ten, kdo nebude mít platný globální průkaz kvality který mu vystaví v nemocnici, ten bude automaticky eliminován v krematoriu, pro nikoho na světě nebude imunita nebo výjimka, každý ubožák je dneska nahraditelný za GVKB autonomního robota, nebo za GVKB umělou inteligenci.

Štítky: