Seznámení s Windows 11

Nainstaloval jsem si na nový Dell notebook Windows 11 protože jsem byl zvědavý, zkoušel jsem i nainstalovat Windows 11 na jiné počítače, ale jelikož zde nebyly splněny veliké nároky na instalaci tak jsem měl smůlu. Problémem byl vždy šifrovací procesor, připomíná mi to pandemii, kdy jsme nuceni k nošení respirátorů a k očkování.

Jelikož je nainstalovaný Windows 11 ve stádiu testování tak zde je i mnoho chyb a jistě finální verze už bude bez těchto chyb. Největší změnou je nabídka start, celé mi to připomíná snahu napodobit vzhledově macOS. Hodně změn je i v nastavení, ovládací panely se ale nezměnili? Je to celé jenom o tom se přizpůsobit novým změnám, a nainstalovat si programy a ovladače.

Nový operační systém je jako když navštívíte o dovolené letecky nějakou cizí konzumní kulturu a neustále se musíte tak přizpůsobovat mnohému abyste zde neměli problémy. Není zde ale jenom Windows jako operační systém je zde i mnoho jiných operačních systémů, třeba internet běží nejvíce na Linuxových distribucích

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *