Sex bez lásky je jako jídlo bez chuti

Problém je v prioritách, láska není pro nás prioritou, protože prioritou je pro nás úspěch, naše kultura je postavená na pokryteckém kariérismu, všichni běží v kariéristických závodech, aby se zde měli lépe než ostatní, dobrota je přeci žebrota, hlásáme morálku, ale jednáme nemorálně.

Války a pandemie v nahotě odhalují naše duše plné špíny, z lidí se stal invazní druh, který umí jenom vandalsky ničit hodnoty, počátek našich problémů je v otroctví, místo okovů na nohou zde jsou dluhové okovy, kdo je dneska bez dluhů? Následkem dluhů jsou pandemie a války, žít dlouho na dluh nejde, a každá dluhová bublina jednou praskne, všechny kultury a civilizace, zanikli díky dluhům, nejvíce ale každý dluží sám sobě, lásku s pravdu.

Neutíkejte zbaběle do ciziny, ale vyřešte si to doma! Co jste si doma navařili to si doma i snězte, my jsme zde v EU doma a nestojíme o parazity co umí akorát lhát a krást. Přicestujete do EU letecky jako bohatí turisti a fotografujete se, tak se neutopíte v moři, naučte se vydělávání a utrácení, nejste hloupé ovce.

Nestavte si u vás; kostely, synagogy, mešity, paláce, sochy atd. postavte si u vás továrny na moderní výrobky, které jsou dobře prodejné, protože jsou; moderní, kvalitní, levné atd. zemědělství se všude optimalizuje a mechanizuje, zde dobrá práce pro vás už není, naučte se poskytovat profesionální služby, o které je veliký zájem. Jak si to každý udělá, takové to má, evoluce vám dala inteligenci a ruce proto, abyste si poradili se svými problémy, jenom děti věří na pohádky, ve kterých jsou kouzla a zázraky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *