Sebevražda je následek vykolejení

Díky chybám zde často něco vykolejí, vykolejit může; psychika, ekonomika, politika, náboženství, filosofie, reklama, umění, školství, zdravotnictví, doprava, věda, technika, programy, databáze, atd. Sebevražda je následek vykolejení, někdy za vykolejení může okolí, někdy za to může sám sebevrah, tento konzumní svět, nikdy nikde nebyl dokonalý! Vše v nás a okolo nás jede po kolejích z programů nebo ze zvyků, najednou se stane něco, s čím se nepočítá a je zde vykolejení, podívejme se třeba na ideologie.
Ideologové mají často snahu něco násilím vykolejit, klasikou jsou diktátoři jako Adolf Hitler, lidi by se měli poučit z krizového kapitalistického vývoje, a změnit od základů konzumní systém tak, aby už zde nemohlo docházet k vykolejení. Ideální by bylo nahradit lidi za GVKB roboty s umělou inteligencí, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi ani problémy, běžte se podívat do krematoria a na hřbitov, ať víte jistě, co vás jistě jednou zde nemine, vše je zde evolučně dočasně, jedinou jistotou je smrt, to je naše poslední vykolejení. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu