Sebepoznání je klíčem ke štěstí

Věda a statistika zkoumala šťastné lidi, ukázalo se, že díky sebepoznání, jsou lidé šťastní, a nejvíce nešťastní jsou lidé, co se vůbec neznají. Z díla je poznán tvůrce, pokud se dosud ještě neznáte, tak zkoumejte dílo, které jste zde stvořili, mnoho lidí najednou zjistí že nemohou najít žádné dílo co by zde stvořili a že jsou spíše vandaly, co umí akorát ničit cizí dílo.
Vandalství je široký pojem, je třeba jít do hloubky, a přesně diagnostikovat to, v čem jsi vynikajícím vandalem. Největší koncentrace vandalů na světě je ve velikých bohatých městech, kde žije a pracuje mnoho mocných a bohatých lidí, anonymita umožňuje těmto vandalům vyniknout ve svém vandalství a podle toho i veliká bohatá města i vypadají.
Věda a statistika dospěla k tomu, že u vandalství je přímá úměra s; konzumací alkoholických nápojů, kouřením tabákových výrobků, kouřením marihuany, tvrdé drogy, sexuální závislosti, vírou v; pohádky, mytologie, rituály, fetiše, pověry, sny, kulty, sekty, náboženství, politiku, ekonomiku, demokracii, dezinformace, televize, facebooku, atd.
Lidi co jsou závislí na drogách a dezinformacích, mají těžce nemocnou psychiku, a následkem je jejich vandalství fyzické a psychické. Největší míra vandalství je u mužů co žijí ve velikých městech, a jsou ve věku od 35 let do 65 let, podívejme se třeba na naše mocné politiky, co se snaží v Praze pomocí facek vychovávat zde mladé lidi.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu