Se zlým člověkem se musí jednat zle

Mnoho zlých lidí, si zde pokrytecky hraje na to, že jsou dobří, jenom z díla se pozná kdo je zlý a kdo je dobrý, obrazně řečeno, dobrý strom má dobré ovoce a zlý strom nemá žádné ovoce. Nezajímejte se o to, jaké mají lidi tituly, a jak vypadají, zajímejte se o jejich dílo, jdete k volbám a máte si zvolit politické zástupce, jenže nic nevíte o lidech, co vás chtějí zastupovat, to je ale ubohý podraz, a následkem tohoto podrazu je to, že si za své zástupce zvolíte bezcharakterní kariéristy, co na vás budou sobecky parazitovat.
Základem fungující kultury je fungující ekonomika, aby mohla ekonomika fungovat, musí lidi profesionálně pracovat, základem pro profesionální práci jsou aktualizace, vše je v pohybu a to co bylo včera správné to dneska už je chybné, pokud profesionála násilně odřízneme od aktualizací, tak se z něj stane amatér, který chybně pracuje. Studoval jsem příčiny krize u subjektů a objektů z pohledu statistiky a vědy, vždy jsem nakonec dospěl k tomu, že deprese u ideologie a ekonomiky je následkem odříznutí od optimálních aktualizací.
Podívejme se na globální klasický problém s ekonomickou emigrací, lidi utíkají z míst, kde byli násilně odříznutí od optimálních aktualizací, do míst kde nebudou odříznutí od aktuálních aktualizací. Bohem je člověku existenční úspěch, a nemůže být bohem člověku jakákoli svatá kniha, plná svatých myšlenek, které jsou lidem v konzumní v realitě k ničemu. Existenční úspěch subjektu a objektu je založen na decentralizaci a konkurenci, pokud zde není decentralizace a konkurence, tak následkem je odříznutí od optimálních aktualizací.
Proč by každé město na světě, nemohlo mít svoje soukromé; zákony, peníze, řeč, náboženství, politiku, ekonomiku, atd. nepotřebujeme globální; zákony, peníze, náboženství, politiku, ekonomiku, atd. globalizace dělá z lidí psychické a ekonomické ubožáky. EU a USA čeká stejný osud jako RVHP, budoucnost má jenom decentralizace.
Vadí vám zlí mohamedáni, řešení je jednoduché, decentralizujte dokonale jejich Islámský systém, a dejte v islámských zemích každému městu dokonalou svobodu u; zákonů, peněz, řeči, náboženství, politiky, ekonomiky, atd. ať si zde lidi demokraticky rozhodnou o; zákonech, penězích, řeči, náboženství, politice, ekonomice, atd. města si musí začít globálně konkurovat tak, jako si konkurují sportovci ve sportu.
Nestavme hranice kolem EU, postavme hranice jenom okolo vašeho města. Podívejme se na vysoké školy, zde je student násilně odříznut od optimálních aktualizací, a tak po skončení vysoké školy o něj nemají zaměstnavatelé zájem, je třeba ukončit konečně to, že nás parazitující bezcharakterní politická elita, odřízla násilně od optimálních aktualizací, tak jako to běžně dělají armády a sekty.
Pokud neaktualizujete pravidelně optimálně počítač, tak se vystavujete tomu, že váš počítač napadnou viry nebo podvodníci, problémy čekají na to, že zapomenete aktualizovat, a okamžitě toho využijí k tomu, aby vás napadli a zničili.
Všimněme si toho, že parazit uspěje jenom tam, kde to on zná, pokud se parazit ocitne tam, kde to nezná tak tam už neuspěje a je eliminován, proto je každý člověk genetickým originálem, aby jej originalita ochránila před parazity, jde o to, aby bylo každé město na světě originální, a tím se snadno ubránilo mohamedánům a jiným zlým parazitům.
Se zlým člověkem, se musí jednat zle, je třeba zavést optimální globální kontrolu na to, jak je člověk psychicky a ekonomicky zlý, a lidi co jsou zlí, budeme globálně ekologicky eliminovat, takto konečně láska a pravda zvítězí na věčné časy nad nenávistí a lží, policejní GVKB roboti s umělou GVKB inteligencí, se postarají o tuto globální kontrolu.
Tak třeba policejní GVKB robot přijde k prezidentovi USA, a elektrickým proudem jej zabije, protože byl prezident USA, vyhodnocen GVKB systémem jako zlý člověk. Zavede se globální policejní GVKB režim, vše bude do hloubky monitorováno v reálném čase, preventivně se budou eliminovat jedinci, co jsou evolučně chybní, a tak by mohli svými chybami, ohrozit správný GVKB systém.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu