S Windows 11 jděte všichni do prdele

Microsoft si začal hrát na monopol a začal určovat uživatelům, že mají mít nové počítače co splňují náročné požadavky na Windows 11, přitom bez problémů může Windows 11 běžet i na velmi starých pomalých počítačích, mám to otestováno! Řešení je pro uživatele Windows 10 prosté, rozdělí si programově pevný disk a nainstalují si nějakou Linuxovou populární distribuci, při spuštění počítače si vyberou, jestli chtějí spustit Windows nebo Linux.

Vše je zde jenom o akci a reakci, někteří, když poznají, jak funguje dokonale Linux, tak už nebudou vůbec nikdy na nic používat Windows! Nejspíše nakonec stejně Microsoft pochopí že chtít po lakomých pitomcích, aby si koupili nové počítače jenom kvůli Windows 11, je veliká pitomost! Tam kde jsou dogmatické totality, bude dodáván Windows 11 upravený tak, že jej spustíte i na starém počítači, když se chce tak najednou vše jde. 

Používám Windows od roku 1991, za těch třicet let jsem měl mnoho počítačů, a nepoužíval jsem jenom Windows a používal jsem i mnoho Linuxové distribuce. Subjektivně byl nejlepší verzí Windows 7, mnoho lidí dosud tuto verzi ještě používá i když 14.1.2020 na něj skončila technická podpora. Jsou zde veliké organizace, kde je zakázáno zaměstnancům používat operační systém Windows už velmi dlouhou dobu, a je jim doporučena Linuxová distribuce nebo počítač iMac.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.