S bezmocností přichází bída

Co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, kde je zakopaný pes? Moje hra a moje pravidla, o tom je; ekonomika, politika, náboženství, armáda, školství, rodina, atd. Statisticky 1% lidí na světě vlastní většinu světového bohatství a 99% lidí má jenom dluhy, je to obrazně jako ve sportu kde vyběhne sto běžců a jenom jeden je první, kariéristické závody dělají z lidí psychopaty. Podívejme se na hrůzy, které jsou v konfliktech a válkách, ve snaze dosáhnout svého cíle jdeme přes mrtvoly. 
 
Podívejme se na prezidenta, který leží bezmocný v nemocnici a bojí se smrti, kde je jeho mediální charisma? Nemoc je, něco s čím prezident nepočítal, a najednou je z něj psychický ubožák, který prosí v slzách o život, každý kdo je nahoře jistě jednou narazí na problém, se kterým si neporadí, a octne se dole, vše je zde jako horská dráha, pomalu se stoupá nahoru a rychle se padá dolů. Komu ale není rady, tomu není pomoci!
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.