Přeskočit na obsah

Rychlost vede k úspěchu

Vše, co je pomalé to je třeba opravit nebo nahradit novým, podívejme se na ekonomiku zde je rychlost základem ekonomického úspěchu, když sestavuji počítač tak rychlost počítače je pro mě prioritní, pokud se podíváme na lidi tak se podobají sestaveným počítačům, někdo je proto pomalý a jiný je rychlý záleží na stáří a z čeho je člověk sestaven.

Problém s příživníky, co se neumí přizpůsobit je o tom, že jde o staré pomalé počítače sestavené z nejlevnějších součástek do takových počítačů nenahrajete Windows 11 protože nesplňují požadavky na instalaci Windows 11.

Vše je zde dneska o tom splnit náročné požadavky abychom se měli dobře, ten, kdo nesplní náročné požadavky na; rychlost, kvalitu, vědomosti, inteligenci, zdraví atd. ten bude eliminován, nejsme tak bohatí abychom si zde mohli dovolit živit příživníky co se neumí přizpůsobit našim nárokům, pro nikoho na světě nebudou výjimky nebo imunita.

Veliký globální nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí; umělé inteligence, autonomních inteligentních robotů na akumulátory, optimalizací, automatizací, digitalizací, globalizací atd. Je to jako přechod na moderní automobily, co jsou na akumulátory a nepotřebují člověka, aby je řídil. 

Štítky: