Rychlé rozevírání sociálních nůžek

Na jedné straně zde jsou bezdomovci, a na druhé straně, zde je mocná a bohatá elita, když zemře elitní člověk, ví o tom každý, když zemře bezdomovec, neví o tom nikdo. Často slyšíme, že je zde prý demokratický kapitalismus, a ten kdo se snaží, ten zde i uspěje. Tak tomu ale není, není zde demokratický kapitalismus, je zde egoistický protekcionismus.

Tam kde jsou často konflikty a války, tam není rovnost a svoboda, z lidí se stali jenom ubohé loutky, které ovládají ti, co zde mají moc a peníze, je třeba ukončit to, co nefunguje optimálně, a nahradit konečně pyšné a lakomé lidi za roboty.

Z hovna bič nikdo neuplete, lidí je zde všude jako sraček, a tak to zde všude, stojí jenom za hovno. Každý vyplní na internetu GVKB dotazník a potom se dostaví do GVKB krematoria, kde jej eliminují, ten kdo se drze odmítne podrobit globální GVKB digitalizaci, ten bude policejními GVKB roboty zastřelen.

Kontrola pořádku je základem pro novou digitální civilizaci, ve které vše funguje optimálně, protože zde není už problém s rozevíráním sociálních nůžek. Na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty, policejní GVKB roboti vyčistí tento svět od pyšných a lakomých lidí rychle a dokonale, proto si kupte GVKB odpustky, a tím si zajistíte posmrtný ráj, na velmi dlouhou dobu.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]