Ryba smrdí od starých hlav, co nám chybně vládnou

Vše, co je živé to jsou naprogramované stroje, logicky nemoci to jsou poruchy strojů, člověk žije déle než opice díky programové optimalizaci jeho existence, proč se chováme zle k cizím lidem? Cizí stroje nám konkurují, a tak se k nim chováme zle, pitomci tvrdí to, že člověk není naprogramovaný stroj, ale je to něco více k čemu se máme chovat dobře.

Z díla člověka poznáme jistě to, že je člověk naprogramovaný stroj, problémem u zvířat a lidí je jejich kvalita, jak dochází k tomu, že je zde nekvalitní zvíře nebo nekvalitní člověk? Z nekvalitního originálu vzniká nekvalitní kopie, dalším problémem je otázka zajištění kvalitní výchovy, pokud se šetří na kvalitě tak následkem jsou problémy, na které není řešení.

Aby u lidí došlo k optimalizaci rozmnožování a výchovy, tak musí zde být veliká dlouhá krize, která lidi k optimalizaci násilím donutí, komu není rady tomu není ani možné pomoci, zajisti pomocí optimalizace fungující ekonomiku a vysokou kvalitu, úspěch se brzo jistě dostaví! Problémem všech řídících systémů, co lidem mnoho tisíciletí všude centrálně vládnou je jejich povrchnost, na starých počítačích bylo běžné restartovací tlačítko, které umožnilo snadno a rychle vyřešit nefungující systém.

Neotestované systémy se dostávají často do situace, kdy selžou, tak jako může selhat počítač s operačním systémem, tak může selhat i člověk nebo stát, sekty a náboženství to jsou praxí neotestované operační systémy, které je třeba často restartovat, pomocí restartovacího tlačítka!

V současnosti je zde mnoho zákonů a pravidel která nejsou v praxi optimálně dlouho otestovaná a lidi jsou násilím nucení k tomu, aby je dodržovali, logicky následkem je krize u; ekonomiky, politiky, psychiky, vědy, rodiny atd. ryba smrdí od starých hlav co nám chybně vládnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *