Rozděluji lidi na opravitelné a neopravitelné zmetky

Lidská společnost je jako internet, každý člověk je počítačem napojeným na internet a je závislý na internetu. Vláda v; USA , EU, Čína, Indie, Rusko, atd. to je počítačové centrum, kde je mnoho centrálních počítačů o které se starají profesionálové. Každý počítač je jako strom který rodí ovoce, mnoho stromů ale nerodí ovoce, a tak je zde snaha o to, z dálky vypadat jako strom který rodí ovoce. 
 
Třeba v EU je 17% stromů a rodí ovoce a 83% stromů co ovoce nerodí, příčinou je to že v EU není optimální kontrola která by regulovala počet lidí a kvalitu lidí. Příživníci se nám v EU přemnožili, je naivní věřit tomu se příživníci přizpůsobí a stanou se z nich stromy co rodí ovoce. 
 
Z nuly nikdo veliké číslo neudělá, řešením je zde dát lidem do hlavy EU čip a odříznout mozek od reality, z lidí se tak stanou počítače napojené na internet a tím už s lidmi nebudou problémy, ten kdo bude vadným počítačem, ten se recykluje, podívejme se do přírody zde se taky vše recykluje, pokud to už příroda k ničemu nepotřebuje. 
 
Rozděluji lidi na opravitelné a neopravitelné zmetky, ten druhý je zmetek díky tomu že jeho rodiče byli zmetci, jablko nepadne daleko od stromu. Vše zde je evoluční naprogramovaný proces ve kterém je vše dočasně, dneska jsi milionářem a zítra z tebe v krematoriu udělají prach, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, nemyslete pořád jako lakomci na prachy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu