Rozdělujeme lidi podle vyspělosti jejich kultury

Dneska je na světě obrovské množství kultur s různou vyspělostí, kultura je o tom, co milujeme, a tak se tomu i podřizujeme, systémy, co nemají inteligenci nemají ani kulturu, a jsou jenom otroky svého nastavení po vytvoření. Poslední dobou je zde snaha zaměňovat kulturu za rasu a tvrdit tak že je zde rasismus k nějaké menšině. Rasy jsou u psů ale u lidí nejsou rasy, protože se lidi od sebe geneticky neliší a jsou zde jenom drobné odlišnosti, jako jiná barva pleti, nebo jiné oči a vlasy.

Zaostalé kultury věří naivně tomu, co si neověřili a vyspělé kultury věří jenom tomu co si ověřili, pro jednoduché fyzické práce není potřeba aby byl konzumní otrok kulturně vyspělý, protože by to jenom vedlo k tomu, že by měl deprese z toho, že je chudý a neúspěšný.

Díky moderní rychlé a levné dopravě jsou zde všude problémy s multikulturní společností, kdy jsou mezi kulturami časté konflikty, díky kulturním odlišnostem, každá lidská kultura se řídí egoisticky heslem, moje kulturní hra a moje pravidla. Problém s mučedníky (Ježíš Kristus) v minulosti byl problém střetu svatých kultur, kdy platilo, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a bude tak z něj mučedník, kdo chce s blázny v klidu žít, ten musí v konzumním blázinci i bláznem být. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *