Romská kapitalistická strana

Myslím pořád na sex, co s tím mám dělat? Sex mohou mít jenom ti co zde mají protekci, protože jsou dokonalí tělesně a psychicky, nemáš šanci mít zde sex se ženou, tak rozhodla na sjezdu RKS. To vím, ale jsem geneticky naprogramovaný na to, mít sex a tím i děti.
Zájem RKS je nad zájmem Romů, Romská komunistická strana je zde na to, aby nás vedla do lepší budoucnosti, ve které pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, vše zlé je pro něco dobré. Tvůj otec je v RKS a tak tě vychoval jako obdivovatele RKS, moji rodiče nejsou v RKS protože je tam odmítli přijmout. 
 
Pro vstup do RKS se musí splnit náročné podmínky které RKS sepsalo a tvoji rodiče tyto podmínky nedokázalo splnit, takový je život. Ten kdo je v RKS má výhody a jistoty, není to diskriminace těch co nejsou v RKS? To je jako ve sportu kde jsou sportovní ligy, sportovec taky musí splnit náročné podmínky, aby se stal profesionálem kterého sport živí. Jenže ve sportu není protekce a u příjímání do RKS je protekce! 
 
To máš staré informace, RKS změnila před rokem pravidla tak, že v RKS není možná protekce, jsou zde tvrdé postihy za to, pokud se někdo pokusí o protekci, mnoho členů RKS za protekci skončilo v pracovním táboře na deset let. Proč zde není Romská kapitalistická strana? Tak skus zde založit Romskou kapitalistickou stranu a pochopíš že je tvoje myšlenka chybná. Já to zkusím, a jistě skončím na deset let v pracovním táboře, nejsem blázen. 
 
Život je evoluční naprogramovaný dočasný proces, každý je zde pokusným materiálem pro evoluci, takový je život. To když někdo není kvalitní tak má spáchat sebevraždu, protože je zde jenom otrokem centrálního systému. Máš možnost; bydlení, oblečení, jídla, zábavy, práce, studia, a ty myslíš jenom na sex, zamysli se nad sebou.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu