Romové osídlí Měsíc

Pořád slyšíme o diskriminaci Romů v EU a tak se tento problém vyřeší tím že Romové osídlí Měsíc který je naším satelitem. Výhodou Romů je to že jsou invazním druhem a tak invaze na Měsíc pro ně nebude evolučním problémem.

Na měsíci si Romové vybudují svoji kulturní Měsíční civilizaci a nikdo je zde už nebude moci diskriminovat. Na práci zde budou autonomní roboti a Romové zde budou jenom na to, aby zde vše kontrolovali pomocí moderní digitální technologie. Podívejme se na vztahy mezi Romy na Měsíci v roce 2120 kdy už každý Rom má Měsíční národnost protože se narodil na Měsíci.

Do píči tady je to na píču, všude jenom samý Rom a nikde není člověk který by nebyl Romem, to byl teda nápad že Měsíc bude patřit jenom Romům, kdo si takovou blbost proboha vymyslel? Prý to má na svědomí GVKB který jako první s tím nápadem v roce 2020 přišel a potom se ten nápad realizoval.

Romská kultura je o parazitování na jiné kultuře a jak máme na jiné kultuře proboha parazitovat když zde není žádná jiná kultura a co si neuděláme to nemáme, navíc zde vše má pod kontrolou umělá Měsíční inteligence která dala všem Romům do hlavy kontrolní čipy a tak monitoruje to co děláme a na co myslíme.

Nejhorší je tady ten přídělový systém založený na bodování, máš málo bodů tak máš u všeho malé příděly, připadá mi to tady jako veliké vězení ze kterého nikdo neuteče. Navíc zde není dostupný tabák ani alkohol, sex je zde povolen jenom nejlepším Romům a to jenom proto, aby zde byli děti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..