Romové odejděte z EU do USA

Romské děti mnoho trpí rasovou diskriminací v EU, a tak by měli mít Romové děti jenom mimo EU, svět je veliký, a určitě se někde najde hodný bohatý národ, kde nebudou děti Romů trpět díky tomu, že jsou Romové. Je třeba Romům v EU umožnit odejít z EU, třeba do USA, tam milují mnoho lidi, co jsou rasisticky v EU mnoho diskriminovaní, a rádi jim tam ekonomicky pomohou, se začlenit do konzumní kapitalistické společnosti. 
Romové přinesou do USA svojí hodnotnou Hinduistickou kulturu, a tak USA mnoho obohatí svým stylem života, nový prezident USA je rozhodně proti tomu, aby se v EU Romům ubližovalo, a tak on rád přijme z EU všechny Romy, a zajistí jim pochopitelně i dobou práci a levné kvalitní ubytování. EU odměnou za dobrou vůli USA potom zvedne svoje náklady na armádu, protože odchodem Romů z EU do USA, získá nové zdroje peněz. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu