Rom je Hinduista

Lidi nemluví vědecky správně, podívejme se třeba na slovo rasismus, u psů se určuje rasa psa, protože je zde mnoho plemen psů, u lidí ale je jenom jedno plemeno, a tím zde není žádná lidská rasa, jsou zde jenom drobné povrchní rozdíly mezi lidmi a tak zde není rasový rozdíl mezi Romem a Židem, rasa je podruh!

Jak by zde mělo být správné rozlišení mezi Romem s Židem? Toto rozlišení zde musí být podle kultury kdy Rom je Hinduista, a Žid je Jehovista. Lidi dále používají mnoho neslušných slov, kterými druhé ponižují a urážejí, jak pravil Ježíš dobré je to, co do úst vchází a zlé je to co ve formě slov vychází.

Nacismus pomocí Holocaustu nelikvidoval rasy, ale on likvidoval kultury, nic nového pod sluncem, kultury se zde likvidují už deset tisíc let, čas má dost času na to aby poznal která kultura je správná a tu zde čas ponechá. Moje hra a moje pravidla o tom je každá kultura, život je hra podle pravidel, která určuje kultura, ve které člověk žije.

Dneska přichází kultura digitální každý je závislý na; telefonu, notebooku, internetu, televizi, atd. Proč se cizinci nechtějí vzdát svojí kultury a tak zde jsou mezi kulturami konflikty? Je to celé o výhodách, pokud bude pro cizince výhodné se vzdát svojí kultury tak se cizinci svojí kultury vzdají, za vším je stimulace.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]