Rubriky
Digitalizace

Robotismus eliminuje kapitalismus

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vše je zde příčina a následek, po akci přichází reakce, to co bylo včera správné nebo hodnotné to je dneska chybné nebo nehodnotné. Digitalizace nastartovala mnoho změn se kterými politika a ekonomika nepočítala, mnohé zaniká a jiné vzniká, nikdo neví jaká jej čeká budoucnost, staré systémy se eliminují a místo nich nastupují nové systémy.

Máte problém tak použijete internetový vyhledávač a většinou najdete způsob jak problém vyřešit. Problémem se stávají centrální a monopolní systémy, které jsou zaostalé a tak pracují; pomalu, draho, chybně, atd. přichází doba globalizace a ten kdo to nepochopil nemá naději na to že přežije změny.

Tak jako jsme eliminovali feudalismus a socialismus, tak budeme muset i eliminovat kapitalismus ve kterém si zaplatíte dovolenou a cestovní kancelář zkrachuje a vy máte zkaženou dovolenou. Lidi potřebují jednoduchost a výhody, jaký nový konzumní systém ale dokáže zajistit lidem jednoduchost a výhody?

Tím novým systémem je robotismus, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi budou odsunutí do rezervací a zde bude jejich život jednoduchý a plný výhod, civilizace plná smradu a hluku zde bude pro roboty, pro lidi bude příroda kde není smrad a hluk.