Roboti začnou v továrnách vyrábět roboty

Mnoho lidí by chtělo začít soukromě podnikat, ale neví jak na to? Je zde sice mnoho amatérů, co by jim chtěli radit pomocí; školení, kurzů, knih, stránek na internetu atd. jenže to vše je ubohá teorie, která v praxi vůbec nefunguje! Všude kde je možné pomocí práce realizovat zisk tam je jistě i konkurence, je naivní hledat možnost podnikání kde není konkurence, to není podnikání, ale je to parazitování. Podnikání bylo a bude vždy jako vrcholový sport, pokud jsi líný a hloupý tak se nesnaž soukromě podnikat, protože nemáš šanci na to, že zde uspěješ, zázraky jsou akorát v pohádkách nebo ve filmech, v realitě je vše podřízeno reálným ekonomickým pravidlům založeným na příčině a následku.

Vše je dneska o jednoduchosti a složitosti, pokud je pro tebe něco jednoduché a pro ostatní je to složité tak v tom bys mohl podnikat a být i úspěšný, problém nastane v okamžiku, kdy to, co bylo pro ostatní dříve složité to je dnes pro ně jednoduché, a tak už nepotřebují specialistu a udělají si to amatérsky sami. Vše je si v principech podobné, a tak pro lepší pochopení se už mnoho století používá podobenství dneska tomu říkáme módní populismus.

Rád fotografuji a filmuji, a tak mohu na fotografování a filmování ukázat, jak došlo k tomu, že už nepotřebujeme profesionální fotografy a kameramany, zvládneme to sami stejně dobře, jako profesionální fotograf a profesionální kameraman, díky tomu že se fotoaparáty a kamery optimalizovali a digitalizovaly a vše za nás dneska udělá profesionálně automatika a programy v počítači, tím jsme eliminovali profesi fotografa a kameramana.

Často mediálně slyšíme že prý se zánikem starých profesionálních specializací vzniknou evolučně logicky nové specializace, to je jenom částečná pravda, skutečnost je taková, že nám; modernizace, automatizace, globalizace atd. bere pracovní místa a možnosti k podnikání, následkem je nezaměstnanost a tím i bída, jako první zanikli místa v zemědělství a dopravě, dneska začínají zanikat místa v továrnách, většina lidí se proto přesouvá do služeb, nebo se snaží být státními zaměstnancem.

Přichází doba, ve které bude dostupná zdarma umělá inteligence a ta způsobí dominový globální efekt, kdy začne rychle všude narůstat nezaměstnanost a soukromí podnikatelé začnou krachovat ve velkém. Roboti začnou v továrnách vyrábět roboty, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty, otázkou je už jenom jsi na to připraven, že budeš muset za krátkou dobu opustit konzumní civilizaci a žít ve rezervaci jako ubožák.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *