Roboti s kravatou

Ideologie z tebe udělali idiota. Konzumní civilizace je postavená na tom, že ti co jsou mocensky a ekonomicky nahoře, egoisticky manipulují s těmi, co jsou dole, všechny ideologie (pohádky, mytologie, pověry, kulty, fetiše, rituály, symboly, dogmata, sekty, náboženství, politika, reklama) to jsou jenom chytré strategie, jak egoisticky manipuloval s těmi, co jsou dole. 
 
Ideologie z tebe udělali idiota, jsme od narození do smrti v situaci, kdy nemáme hodnotné informace a jsme zahlcení nehodnotnými informacemi, které se snaží z nás udělat idiota. Na vše jsou dneska továrny a tak zde jsou i továrny na vymývání mozků pomocí ideologie, která dělá z lidí idioty, co informacím slepě naivně věří a zapomínají si informace vždy ověřit. 
 
Největší lží současnosti je že, ten kdo je chytrý a pracovitý, ten se zde má dobře, dobře se zde má ale jenom ten kdo zde má protekci a tak je nahoře a má zde výhody a jistoty, bez protekce budete po celý život jenom idiotem, který existuje na okraji společnosti jako ubožák. Vše zde je o tom, že dobrota je žebrota, a za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, zlý otrokář, vyžaduje dobrotu od otroků, o tom to zde je. Milion milionářů ovládá tento konzumní svět, a nikdo nezná jejich jména, a to kolik mají miliónů, dobře se utajil, a dobře si žil. 
 
Dosud vše fungovalo podle zavedených pravidel po mnoho století, ale najednou přichází globální období bídy a nezaměstnanosti, příčinou je modernizace a automatizace, to co před sto lety dělalo sto dělníků, to dneska dělá jeden dělník, všude jsou stroje a roboti, následkem je; extremismus, terorismus, fanatismus, vandalismus, migrace, diskriminace, nespravedlnost, revoluce, válka, drogy, mafie, deprese, prostituce, sebevraždy, antikoncepce, potraty, přelidnění v zaostalých státech, genetická degenerace, kariérismus, atd. nebude to trvat dlouho a budou zde roboti s kravatou. 
 
Představte si, že všichni státní zaměstnanci v EU budou jenom roboti s kravatou, EU vydá směrnici, že v EU musí být každý státní zaměstnanec jenom robot s kravatou, robot prezident bude vyznamenávat roboty, logicky za krátkou dobu podniky nahradí lidi s kravatou, za roboty s kravatou. Najednou EU zavede označení pro výrobky, tento výrobek byl 100% vyroben v EU jenom EU roboty. Je naivní si myslet to, že vás zachrání soukromé podnikání, roboti s kravatou budou soukromě podnikat a tak nahradí lidi, co soukromě podnikali. 
 
Vše bude řídit EU umělá inteligence a ona eliminuje nepřizpůsobivé příživníky v EU, kdo nebude pracovat, ten nebude ani jíst. Základní nepodmíněný příjem (všeobecný základní příjem, univerzální základní příjem, občanský příjem, občanský plat, garantovaný příjem) je navrhovaný systém sociálního zabezpečení v podobě pravidelné peněžní dávky vyplácené ve stejné výši všem lidem v EU a bez jakýchkoli podmínek, jenže to je ekonomická utopie, lidi se z EU odsunou do rezervace, a zde se oddělí muži od žen.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Ano, lidi budou v pytli
Pokud něco nevíme tak se tím trápíme, je mnoho otázek na které zde nejsou správné odpovědi, poznán...
Civilizace je továrna na idioty
Už jako dítě jsem hrál mnoho šachy a tím jsem se naučil myslet do hloubky, co je to vlastně inteli...
Zpovednice cz 01
Vše je v mém životě nudný stereotyp, jsem uklízecí robot na vesmírné lodi, uklidit nepořádek, dobí...
Ano, já jsem GVKB pastýř následujete mě do virtuálního ráje
Budoucnost je o tom, že s lidi digitalizují, a bude zde virtuální kultura, ve které nebudou nemoci...
Ano, roboti budou bohatí a lidi budou chudí
Mám a nemám, vím a nevím, pracuji a odpočívám, začátek a konec, příčina a následek, život a smrt, ...
Xiaomi Redmi 6A nebo Xiaomi Pocophone F1 LTE
Mobilní telefon Xiaomi Pocophone F1 LTE je ideální pro náročné lidi a je, za lidovou cenu, otázkou...
Ano, všechny problémy jsou zde dočasně
Vše co je v nás a okolo nás to jsou jenom programy, hmota je hologram složený z programů, programá...
Ano, YouTube a Facebook je zloděj času
Lidi si neuvědomují hodnotu svého volného času a myslí si, že jejich volný čas strávený na interne...
Umělý mozek eliminuje depresi
Podívejme se objektivně na to, co zde má hodnotu a co zde nemá hodnotu? Hodnotu u všeho určuje sit...
Lidi lžou a kradou
Bůh je svatým symbolem, který potřebuje kulturní civilizace, tak jako v matematice je symbolem nul...
Optimalizace civilizace
Současná civilizace nefunguje optimálně a tak potřebuje optimalizaci, nemá smysl provést kosmetick...
Dokonalá dogmatická totalita
Perfekcionista je realistou. Pro perfekcionistu co je realistou je tento svět programem ve kterém ...

Tento web používá Akismet na redukci spamu