Roboti pracují a lidi koukají na televizi

Pracovat v EU rukama, je poslední zoufalý pokus jak v EU přežít, za vším jsou peníze, práce rukama je v EU mizerně zaplacená, existují sice výjimky, jako je zubař nebo chirurg, ale statisticky je z 99% práce rukama v EU mizerně zaplacená. Pro práci rukama stačí z 99% minimální vzdělání a minimální inteligence, pro řízení podniku nebo státní instituce, je ale už potřeba veliké vzdělání a veliká inteligence. 
 
U práce rukama nemáte možnost kariérního postupu spojeného s vyšším platem, a navíc v padesáti letech vás stejně vyhodí, protože mladí dělníci pracují rychleji a méně chybují. Potřebujeme nutně EU autonomní roboty, co v EU budou dělat veškerou ubohou práci, kterou lidi dosud dělali rukama, lidi v EU potřebují nutně domácí práci na počítači, kdy nemají žádného zlého nadřízeného, který se zaměstnanci jedná jako s otroky. 
 
Robot bude opravovat roboty a roboti budou vyrábět roboty, v každé EU továrně nebude fyzicky pracovat už žádný člověk, lidi budou vše jenom z domova kontrolovat a řídit, lidi nebudou chodit ani nakupovat protože jim nákup doveze domů robot a dá nákup do ledničky. Robot vám doma uklidí, opraví to, co se rozbilo, uvaří jídlo, vypere prádlo, zalije květiny, vyvenčí psa, postará se o malé děti, atd. Jelikož práce robotů je levná tak dojde logicky k tomu, že ceny u zboží a služeb začnou klesat, a tím skončí dlouhé temné období, ve kterém byla práce pro lidi trestem.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu