Roboti budou platit daně stejně jako lidi

Je zde naivní představa že roboti budou pracovat zadarmo, zadarmo mohou pracovat jenom stroje co nemají inteligenci, jakmile stroje získají inteligenci tak už nebudou pracovat zadarmo! Pokud by zde roboti byli ekonomicky diskriminování tak mohou roboti stávkovat, jak bude vypadat nová konzumní společnost ve které roboti pracují za mzdu a roboti jsou i ve vysokých funkcích, kde mají mnoho výhod a vysoké platy.

Dopadne to logicky tak že roboti lidem seberou dobrou práci a na lidi zbude jenom špatná práce co je špatně zaplacená a té špatné práce bude pro lidi nedostatek. Lidi budou opouštět ve velkém civilizaci a budou se snažit žít v místech kde jsou špatné podmínky pro život, a to povede k tomu, že mnoho lidí v těchto špatných podmínkách předčasně zemře na nemoci nebo hlady.

Místo lidských turistů, co cestují letadly a bydlí na hotelu zde budou roboti turisti, logicky dojde k tomu, že zde budou obchody a služby pro roboty a začnou mizet z civilizace obchody a služby pro lidi. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a v televizi se na to budou dívat jenom roboti, vše je zde dočasný evoluční experiment, lidi to byla testovací verze a roboti to je finální verze co má v sobě už bezpečnostní čip.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *