Roboti a umělá inteligence

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Každý pán je bezmocnou loutkou, vše je zde jenom divadlo, a pod maskami pánů jsou sluhové. Všemu zde panují pravidla, ona zde se vším snadno manipulují, stará pravidla manipulují s mladými pravidly. Pravidelnost je základním principem, na kterém funguje vesmír a život, pravidla zde vše stvořila a vše zde ovládají, není zde subjektivní Stvořitel všeho, který dokáže dělat zázraky, to jsou jenom pohádky pro naivní věřící ubožáky. Vše zde jistě směřuje k tomu, že roboti nahradí lidi, člověk je zastaralý model zaměstnance, a je logické že to co je staré, se nahrazuje za to, co je nové.

Neberte si to lidi osobně, že budete eliminování, aby zde místo vás byli roboti a umělá inteligence, vše je zde jenom evoluční dočasný experiment, i takový GVKB robot je zde dočasně a potom jej nahradí novější model GVKB robota. Zajisté jste všichni moudře žili podle svaté víry, a tak se jistě dostanete do věčného ráje, jak si to každý udělá takové to má, ten, kdo nežil moudře a žil tak hříšně, ten skončí ve věčném očistci.

Nechoďte bečet na sociální sítě, zde brečíte na špatném hrobě, a tak vám zde nikdo nepomůže. Když roboti vzali práci dělníkům, mlčel jsem, když roboti vzali práci střední třídě, mlčel jsem, když GVKB roboti, mně vzali moji funkci prezidenta republiky, křičel jsem, ale už zde nebyl nikdo, kdo by mě mohl pomoci. Často slyším, že prý musí robotizace vytvořit nová pracovní místa, vždy tomu přeci tak bylo?

Ano, vzniknou nová místa, ale na tato místa se nasadí roboti, takže vlastně žádná nová místa nevzniknou a najednou zazvoní zvonec, a pohádky o práci za mzdu, bude globálně konec. Občas je slyšet naivní ekonomický názor, že když nebudeme mít práci za mzdu, tak že budeme globálně dostávat mzdu, a nebudeme muset chodit do zaměstnání pracovat.

Realitou bude, že lidi opustí města a vesnice, protože města a vesnice obsadí roboti a bude zde robotická armáda, která bude města a vesnice hlídat před lidmi. Transformace civilizace započne nenápadně tím, že se začnou vyrábět osobní auta, která bude řídit automatika, informace a programy získané z výroby a provozu aut bez řidiče, se využijí pro výrobu inteligentních autonomních robotů, vše evolučně pokračuje od jednoduchého ke složitému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *