Robot přišel, spatřil, pracoval, odešel

Vše je o nabídce a poptávce, velmi dlouho jsme si nevážili šikovných řemeslníků, a tak se šikovní řemeslníci rekvalifikovali na vysokoškoláky a umělce, zbyli na trhu práce už jenom nešikovní drazí řemeslníci a my jsme z toho v depresi. Karel Gott je ukázkový příklad šikovného řemeslníka ze kterého se stal díky umění populární milionář.

Dělat v současné civilizaci řemeslníka to je ubohá práce za trest a mzda je taky ubohá! Práce řemeslníka je poslední zoufalý pokus o to, jak zde neskončit jako žebrající bezdomovec! Moderní člověk se dokáže rychle naučit jakékoli řemeslo díky internetu nebo knize, řemeslník se tak už uplatní jenom v továrně nebo na stavbě.

Pokud někdo potřebuje řemeslníka tak se jedná většinou o rekonstrukci za ubohých podmínek, kdy není možno si zde dojít na záchod nebo používat elektřinu. Dalším problémem je to že automatizace a optimalizace vede k tomu, že se už tolik neopravuje a místo toho se vše jenom nahrazuje. Naštěstí už brzo se tento problém konečně vyřeší pomocí autonomních inteligentních robotů na akumulátory, robot přišel, spatřil, pracoval, odešel.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *