Rubriky
Budoucnost

Robot prezident bude vyznamenávat na hradě roboty v roce 2040

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Svět je globálně v krizi, politici a ekonomové globálně selhali, vše zase jistě směřuje ke světové válce, válka není správné řešení to jsme pochopili díky hrůzám druhé světové války a díky terorismu, hříšníci dělají chyby a odmítají se poučit z chyb co se stali v minulosti, problém je v tom že všichni jsou hříšníci a tak myslí a jednají jako hříšníci, následkem je logicky konzumní očistec, ve kterém nemá život koncepci, a tak hříšníci používají antikoncepci a potraty.

Podívejme se na moderní průmysl jak se zde nahrazují hříšníci za programy a stroje, nejsou hříšníci tak nejsou s hříšníky problémy. Čína jako první na světě zavedla kontrolu porodnosti a proto v Číně funguje konečně politika a ekonomika, je třeba jít dále a zablokovat globálně hříšníkům možnost se rozmnožovat jako invazní druh.

Místo hříšníků zde budou autonomní inteligentní roboti na dobíjecí akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, poslední malou skupinu nahých hříšníků najdeme v poslední zoologické zahradě za nerozbitným sklem v pavilonu opic, hříšníci to byla testovací evoluční verze která se nepovedla a tak bude finální verzí robot.

Zaměstnavatelé všude potřebují zaměstnance co budou pracovat; zadarmo, rychle, kvalitně, spolehlivě, neustále, atd. jako roboti a tak jim vyhovíme. Takto zde konečně zvítězí na věčné časy pravda a láska nad lží a nenávistí, už zde nebude třeba vyplňovat bezpečnostní kódy u stánek na internetu, protože na internet budou chodit jenom roboti, protože zde už nebudou hříšníci co myslí a jednají jako hříšníci.