Řešením je začít používat GVKB čipy

Vážení soudruzi a soudružky, jsme obrazně jako potravinové konzervy, někdo je v regále dole a někdo je zase nahoře, konzervy, co jsou dole, jdou špatně na odbyt. Následkem je zde toužení po úspěchu, kdy konzervy, co jsou dole, touží po tom být konzervami, co jsou nahoře, a konzervy co jsou nahoře, dělají vše pro to, aby nespadli dolů, někdy dojde i k tomu, že se konzervy, co jsou nahoře, hodí násilně dolů, křehké konzervy tento rychlý pád bohužel nepřežijí.

Jsou zde i sociální idealisti, co se snaží realizovat to, že zde nebudou konzervy dole ani nahoře, a budou jenom uprostřed regálu, to ale nefunguje, protože takto nejsou regály optimálně využité, a plýtvat prostorem v regálech, to není ekonomické. Největší problém je, když jsou nahoře v regálu, samé staré politické konzervy, to nejsou zákazníci spokojení a hledají jiný obchod.

Otázkou je, co dělat se špatnými konzervami, po kterých je konzumentům špatně? Řešením je začít používat GVKB čipy, člověk dostane do hlavy čip, a tím zde bude vše pod globální kontrolou, a když se člověk stane špatnou konzervou, tak se recykluje na GVKB substrát, recyklace je základem funkčnosti ekonomiky a politiky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *