Reklama stvořila očistec

Čím vyspělejší je společnost, tím vyspělejší je i reklama, která lidi chytře klame, a tak z lidí dělá hlupáky a tím i chudáky. Reklama ovlivňuje; ekonomiku, politiku, filosofii, náboženství, školství, rodinu, práci, myšlení, vztahy atd. Reklama nás klame, a tak lež z dálky vypadá jako pravda, reklama není jenom v lidské společnosti, s reklamou se setkáme i v přírodě, jde zde o přirozenou reklamu.

Svaté knihy to je stará reklama na ideální společnost, Ježíš Kristus je literární postava, kterou vytvořila reklama, a proto mohl Ježíš Kristus chodit po vodní hladině a uzdravovat snadno lidi, když už pesimisti přestali věřit na všemocného boha a svaté náboženství, tak reklama stvořila politiku, ve které je místo boha vláda složená z kariéristů, která nám vládne pomocí; pravidel, zákonů, předpisů, norem, byrokracie, policie, soudů atd.

Reklama lidi ovládá jako loutky, moderně hovoříme o snaze přeprogramovat lidem jejich myšlení tak, aby se z lidí stali konzumní otroci, co si myslí díky reklamě, že jsou svobodní a že je zde rovnost. Vánoce vznikli díky reklamně, v přírodě se nesetkáte s tím, že by zde byli nějaké svátky nebo sobota a neděle, v přírodě není nepřirozená reklama, která by dělala ze zvířat a rostlin hlupáky a chudáky.

Je to tedy celé o přirozenosti, přirozená reklama nikomu nevadí, vadí nám, ale nepřirozená reklama jako je třeba reklama spojená s politikou, kdy si staří kariéristi hrají na naše svaté pastýře. Kdo prodává chválí, kdo kupuje ten kritizuje, o tom je reklama, zboží, které je levné a kvalitní nepotřebuje reklamu. Milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, a tak pomocí peněz a reklamy ovládají globálně civilizaci, za vším jsou naše závislosti, které z nás učinili ubohé loutky s nulovou hodnotou. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *