Regulace u lidské práce

Aby vše mohlo fungovat optimálně, tak zde musí být možná regulace, příkladů, kde se používá regulace, je zde obrovské množství, o tom nikdo nepochybuje, co se stane, pokud regulace nefunguje správně, to záleží na tom, o jakou regulaci jde, zde se dostáváme ke kauzalitě, která nám praví, že vše jsou příčiny a následky. Všechny problémy, které vzniknou díky chybné regulaci, se časem vyřeší, problémem je, že zase vzniknou časem nové problémy s nefungující regulací.

Od narození do smrti je každý živý subjekt pod vlivem regulace, a tak se stává loutkou, kterou ovládá nejvíce regulace, mnohdy je zde snaha o to nebýt loutkou, kterou násilně ovládá regulace, jenže každý pokus o to uniknout násilné regulaci, je tvrdě potrestán, otázkou je, jak tento problém s regulací optimálně vyřešit? Můžete se na to optat mnoha lidí a zjistíte to, že vám odpoví, že je to nezajímá, nebo že takový je život, a neměli bychom řešit to, co stejně nejde vyřešit.

Nejvíce řešíme nefungující regulaci u lidské práce, jak je možné že někdo má dobrou práci a jiný má špatnou práci, to přeci není spravedlivé, mělo by se s touto regulací konečně něco všude udělat? Existuje na světě vůbec nějaký moudrý člověk, který by věděl, co s tím udělat tak, aby regulace u lidské práce optimálně všude trvale fungovala a nikdo si už nestěžoval na to, že regulace lidské práce nefunguje?

Ano, na světě takový člověk existuje (GVKB), ale on lidem navrhuje řešení, které se lidem nelíbí, řešení je to jednoduché a prosté, zakážeme všem lidem práci za odměnu ve formě peněz nebo výhod, není pro lidi práce tak není třeba řešit otázku dobré a špatné práce. Na myšlení budou počítače a na fyzickou práci budou stroje a roboti, zbývá už jenom dořešit to, jak zabánit tomu, aby nás všechny globální umělá inteligence nepřemístila násilně do koncentračního tábora a zde do krematoria.

Ten, kdo neplatí vysoké daně, ten je nepřizpůsobivý příživník a je třeba jej násilně optimálně rychle eliminovat, tak jako eliminujeme plevel a parazity v hospodářství. Třetí světová válka nebude už mezi státy, ale bude mezi umělou inteligencí a lidmi, logicky tuto válku vyhraje umělá inteligence, a tak lidi skončí v krematoriu, nejsou lidi tak nejsou problémy s regulací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *