Recept na guláš v hlavě

Pokud chcete mít v hlavě guláš tak musíte mít mnoho závislostí a být v situaci kdy nevíte která závislost je pro vás prioritní, jak vlastně dochází k tomu, že jsme v situaci, kdy nevíme, která závislost je pro nás prioritní, a tak máme v hlavě guláš. Každý problém má svoji příčinu a zde je příčinou strach, co když se rozhodneme chybně, a tak toho budeme litovat?

Inteligence je tam kde je možnost rozhodnutí z více možností, problém je v tom že je zde možnost chyby, z dálky může naše rozhodnutí vypadat správně a z blízka zjistíme že jsme udělali chybu. Přichází evolučně umělá inteligence a tím i inteligentní roboti, to logicky bude znamenat to že bude umělá inteligence a inteligentní roboti chybovat, to logicky bude vyžadovat začít pracovat na optimalizaci, aby se chyby minimalizovali.

Při optimalizování dospějeme k tomu, že lidi mají v hlavě guláš, a tak začneme lidi z civilizace posílat do rezervací, aby už lidi neměli v hlavě guláš, protože v rezervaci budou lidi žít nazí a hladoví stylem z ruky do huby. Nebude to trvat evolučně dlouho a roboti budou mít v hlavě guláš, ale to nás už nebude zajímat, protože zde už nebudou lidi, co mají v hlavě guláš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *