Přeskočit na obsah

Radikální řešení krize

Vše v nás a okolo nás to je jenom plnění úkolů, aby se vyřešila správně situace, pokud není možné úkol vyřešit běžným způsobem, musí se použít logicky radikální řešení situace, aby se požadovaný úkol splnil. Jestliže krizi nemůžeme vyřešit běžným způsobem, musíme logicky použít radikální řešení situace.

Krizi zde způsobila špína v nás a okolo nás, dokud tuto špínu radikálně rychle trvale neuklidíme, do té doby zde bude i krize, špínou je vždy to, co je tam, kde to nemá správně být. Jde tedy jenom o to, zajistit trvale aby zde vše v nás a okolo nás bylo vždy tam, kde to má správně být, tím že vše správně přemístíme. Nejprve přemístíme nekvalitní lidi tam, kam správně patří, tedy do divoké přírody, kde není civilizace a velmi kvalitní lidi zase přemístíme do centra civilizace.

V centru musí být jenom to, co je kvalitní a čisté, na okraji musí být to, co je nekvalitní a špinavé, to je základ pro naše uklízení jak u lidí, tak i u všeho ostatního. Budou zde pravidelné měsíční testy u všech lidí, a pokud se třeba zjistí, že prezident nebo ředitel není kvalitní, bude automaticky přemístěn mezi stejně kvalitní lidi.

Testování kvality zde bude i u zboží a služeb v centru bude vše kvalitní a na okraji bude vše nekvalitní, nebudou zde již peníze ani soukromé vlastnictví, odměna a trest, bude v tom, jak daleko bude člověk od centra kulturní civilizace, kdy v centru bude ráj a na okraji bude očistec. Pro testování se použije test plavání na dlouhou vzdálenost a šachová hra s počítačem, ten, kdo uplave velikou vzdálenost a bude ve hře s počítačem úspěšný, ten bude žít v centru civilizace.

Štítky: