Pyšní pitomci rozhodují o nás bez nás

Poznej sebe a poznáš všechny lidi, jsme si podobní více než si uvědomujeme, s příchodem školství i do zaostalých společností vzniká globální konzumní kultura která eliminuje zaostalé kultury ve kterých lidi věřili tomu co si neověřili.

Mnozí, co se dostanou nahoru díky štěstí a protekci si rádi hrají na všemocné bohy, minulost jasně odhalila jejich egoistické pokrytectví spojené s chybnými závislostmi. Vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém chce každý hrát hlavní roli jako; král, císař, sultán, šlechtic, papež, guru, prorok, vůdce, prezident, ředitel, soudce, diplomat, celebrita atd.

Jak by vypadala naše kultura, pokud by zde nebylo možné rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole? Každý by měl v hlavě GVKB čip, který by jej odpojil od reality a mozek by znal jenom virtuální realitu ve které je každý úspěch jenom dočasná iluze, fungovalo by to pro mozek jako návyková droga, na které je mozek závislý, o tom, co dělají drogy s člověkem toho víme mnoho, drogy mění člověka na pitomou loutku, kterou ovládají drogy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.