Půjdete k volbám jako ovce?

Jít nebo nejít k volbám? Tvůj hlas nic nezmění, je tedy logické nejít k volbám. Je možné zvolit někoho, kdo dokáže rychle realizovat ekonomické zázraky? To není možné, protože na kandidátkách jsou jenom samí staří idioti. Proč na kandidátkách nejsou lidi schopní realizovat ekonomické zázraky? 
 
Takový schopný člověk od nás utekl do vyspělého národa a zde se z něj stal milionář, k nám potom jede jenom na krátkou dovolenou jednou za několik let, aby se podíval, co se zde změnilo k lepšímu a když zjistí, že zde pořád vládnou staří idioti, tak se zase vrátí tam, kde nevládnou staří idioti. Nerozdělujme politiku na pravici a levici, rozdělme politiku na profesionální a amatérskou politiku. 
 
U nás vládne kleptokracie, tato republika už dávno není naší vlastí, protože vše zde vlastní cizinci, a stát má veliký nesplatitelný dluh který neustále narůstá, peníze zde nejsou podložené zlatem a tak stačí málo a vaše úspory díky inflaci, nebo díky měnové reformě, rychle zmizí z vašeho účtu. 
 
Fungující ekonomika je o malých daních, a který politik u nás jednou řekne mediálně nahlas, snížíme; daně, clo, poplatky, atd. na polovičku, tam kde jsou veliké daně, tam nejsou investice do podnikání a obchodu! Naše vláda je ekonomicky a politicky negramotná, investujeme neustále jako idioti do hloupostí a pitomostí, jako idioti nepodporujeme to, co je optimální podporovat, řídíme se heslem, po mě potopa, to ta minulá vláda byla špatná, protože v ní byli jenom samí staří idioti.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]