Kdo je to psychopat? Psychopat je hříšník, který peklu prodal svoji hříšnou duši, aby od pekla získal za to výhody, jak poznáte to, že je někdo psychopat? Psychopati milují hry, protože chtějí vyhrávat a pokud prohrají tak se rozčilují, vztah s psychopatem je hrou, ve které vždy vyhraje psychopat, a tak tyto vztahy netrvají dlouho.

V každém člověku je ukryt při narození psychopat, záleží jenom na tom, jak je člověk vychován, pokud člověka vychovají psychopati, tak se z člověka stane psychopat, který je nebezpečný svému okolí. Psychopati mají v životě štěstí, protože umí vyhrávat a nemají soucit s konkurenty jsou to predátoři kteří umí překonat každou překážku.

Statisticky je doloženo to, že psychopati často páchají sebevraždy, pokud zjistí, že nemohou být v životě úspěšní, ze statistiky sebevražd je jasné to že většina psychopatů jsou muži ve věku od 40 let do věku 60 let. Mnoho neúspěšných psychopatů nespáchá sebevraždu, protože stres a deprese řeší pomocí cigaret a piva, drogy jsou ale začarovaný kruh, ze kterého nejde už uniknout.

V minulosti byli naivní snahy o to, aby psychopati nebyli tolik závislí na drogách, pokud se jedna droga zakázala byla snaha přejít na jinou drogu, nejsou ale jenom chemické drogy, drogou se může pro psychopaty stát i podnikání nebo politika, bohatství a moc to je stejně nebezpečná návyková droga jako cigarety a slivovice.