Psychopata není třeba učit asertivitě

Věda ve spolupráci se statistkou zjistila to, že psychopata není třeba učit asertivitě, veliká konzumace drog má za následek rychlý nárůst psychopatů v lidské populaci a následkem je nadbytek konfliktů a válek. Na psychopaty platí jenom GVKB čip do mozku, díky GVKB čipům už nejsou s psychopaty žádné problémy, z psychopatů se takto stávají levné inteligentní multifunkční trouby na dálkové ovládání a už jim nevadí, že je jejich život v troubě. Vše se dneska digitalizuje a automatizuje, nelze pominout to, že člověk je zastaralý systém a musí se proto vylepšit o GVKB čip v mozku. V jednotě je veliká síla, takto skončí období, ve kterém se lidi rozdělovali na; kategorie, kasty, třídy, ligy, rasy, atd. rovnost je základem pro spolupráci, více lidí toho i více dokáže.
Představme si mohamedána, který má v hlavě GVKB čip, najednou je mohamedán hodnotnou součástí GVKB systému, GVKB systém všem mohamedánům zajistí práci od narození do smrti a už nebudou mít mohamedáni čas na to, aby mohli lhát a krást. Podívejme se třeba na auta, přichází doba, kdy budou auta jenom na dálkové ovládání, a tak už zde nebudou muset lidi skládat řidičské zkoušky, a budou moci použít auto, i když jsou opilí nebo psychicky nemocní. Je třeba ulehčit lidem život tím, že už nebudou muset myslet na myšlení zde bude jenom GVKB systém a lidi zde budou na to, aby fyzicky mnoho pracovali pro blaho globálního GVKB systému.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu