Psychopat je vlk, který se vydává za pastýře ovcí

Psychopat je zlý člověk, který se snaží vypadat jako hodný člověk, jenže psychickou nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají. Statistiky sebevražd odhalují u které skupiny lidí je nejvíce psychopatů, jedná se o sexuálně velmi aktivní muže ve věku od 25 let do 55 let, vzdělání zde nehraje velikou roli.

Velikou roli zde hrají ubohé závislosti, jako je závislost na; výhodách, protekci, penězích, moci, popularitě, svatosti, bohatství, sexu, alkoholu, cigaretách, atd. je naivní se snažit o to, aby se psychopat psychicky změnil, nejde zde o psychickou nemoc, jde zde o psychickou vadu, se kterou se psychopat už narodil, psychopati mají děti, co jsou psychopaty.

Když psychopat zjistí, že nemá naději na to se mít velmi dobře, tak spáchá sebevraždu, to odhaluje psychiku psychopatů protože oni myslí stejně jako paraziti, co na nás egoisticky parazitují a je jim jedno že nám škodí. U dravců je běžné to, že silnější mládě zabije slabší mládě, dravci myslí jako psychopati, a proto z nich máme strach. Psychopat je vlk, který se vydává za pastýře ovcí, klasickou ukázkou je Adolf Hitler.