Psychologie populárně

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Stroje po ničem netouží, a tak nemají ani psychické problémy, jakmile nějaký inteligentní systém po něčem zatouží, tak je zde psychický problém, lidově toužení je soužení. Jak to že on má to, co já nemám a je zde závist a toužení, nestačí říci lidem to, že toužení je chybou a že následkem toužení jsou psychické nemoci.

Je potřeba konečně lidi ve virtuální realitě naskenovat a jejich hříšná těla v krematoriu eliminovat, hříšné tělo je vězením pro svatou duši a jenom ve virtuální GVKB realitě může naše duše dosáhnout skutečné svobody, protože bude mít u všeho možnost volby z mnoha možností.

Vše je obchod, ve kterém je zadarmo jenom to, co nemá žádnou hodnotu! Svoboda má pro duši velikou hodnotu a zisk této hodnoty je možný jenom tím že duše opustí hříšné tělo. Už nebudeme tak potřebovat; psychology, psychiatry, psychiatrické nemocnice, léky na deprese, drogy, peníze, vlastnictví, sex, výhody, popularitu atd.

Když něco nejde je to pro evoluci výzvou, aby dokázala, že to jde, stačí na to jenom mít čas a peníze. Neustále se snažíme evolučně vymýšlet nové organizace, které by optimálně fungovali po stránce ekonomické a ideologické, jenže dokud budou mít lidi hříšná těla, tak budou všechny naše nové organizace na hovno, protože z hovna nikdo bič neuplete!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *