Psychický ráj, ve kterém se nelže a nekrade

Většina lidí si naivně myslí to, že nám vládne prezident a naše vláda, jenže je to zcela jinak, všemu zde vládnou programy a informace, vše je manipulováno pomocí programů a informací, prezident a vláda to je jenom mediální divadlo které vytváří iluzi toho, že nám vládne prezident a vláda.

Pokud jsou v programech a informacích chyby tak zde jsou i problémy se kterými si neumíme poradit, možnosti elity jsou mnohým limitované, a proto budeme muset egoistickou elitu nahradit za umělou inteligenci a za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, podívejme se na moderní průmysl a obchod zde všude začíná proces nahrazování lidí za umělou inteligenci a roboty.

Proč by nemohl robot prezident vyznamenávat roboty. Jde mnohem snadnější vyrobit robota co bude dělat prezidenta, než vyrobit robota který bude dělat lékaře v nemocnici. Aby mohli lidi optimálně spolupracovat s umělou inteligencí a roboty tak lidi dostanou do hlavy GVKB čipy které je odříznou od ubohé reality. Takto už lidi nebudou dělat chyby, skončí tak zde ekonomické otroctví a bude zde konečně pro lidi psychický ráj, ve kterém se nelže a nekrade. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *