Psychicky bídně je nám díky bídě

Vše zde jsou příčiny a jejich následky a vše souvisí se vším, dva roky zde máme problémy s pandemií Covid-19, pandemie začíná připomínat náboženský fanatismus a hon na ty co nenosí respirátory a nejsou očkovaní. Vláda není už dva roky normální a měli bychom poslat ty co nám chybně vládnou na vyšetření do psychiatrické nemocnice v Bohnicích, kdy by se dlouho v této nemocnici sledovali a léčili pomocí chemoterapie, jsou věci, na kterých nemůžeme šetřit!

Psychicky bídně je nám díky bídě, konzumní společnost má problémy s psychickou bídou už mnoho tisíciletí, následkem jsou války a bída, z lidí se stali roboti na dálkové ovládání a vadné genetické roboty eliminují dogmatické totality skrytým násilím po milionech. S psychickou bídou se setkáváme už u dětí, kdy se děti chovají jako divoká zvířata, jablko nepadne daleko od stromu!

Nemáme čas a chuť řešit psychickou bídu a následkem je exploze problémů se kterými si nevíme rady! Nikdo za nic nemůže a každý si jenom plní dobře svoje povinnosti, nevěřte tomu, že zde vládne prezident a politici, to jsou jenom loutky, které ovládají milionáři, za vším byla a bude ekonomika.

Peníze milionářům a celebritám nesmrdí a je jim jedno že dogmatické totality eliminují lidi po milionech mnoho tisíciletí mnoha způsoby! Jenže už brzo zde bude umělá inteligence a roboti, najednou bude robot prezident vyznamenávat roboty, lidi opustí civilizaci a budou existovat nazí a hladoví jenom v rezervacích, stylem z ruky do huby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.