Továrnou na psychické problémy je civilizace, ve které máme pořád problémy, které nám způsobují logicky psychické nemoci, to že budeme dělat že zde psychické problémy nejsou pro nás žádným velikým problémem, to je jenom ubohá zbabělost, naší pokrytecké populistické kultury. Musí přijít veliká válka která nám v nahotě ukáže to, že naše civilizace je továrnou na psychické problémy, proto je zde snaha uniknout z civilizace do přírody, když máme na to dostatek času a peněz.

Dogmatické totality způsobili to, že psychopatů na světě rychle přibývá a třicet procent lidí na světě je už psychopaty, o tom nás nikdo mediálně neinformuje a slyšíme jenom o tom, že na světě umírají lidi na covid-19. Řešíme jako pitomci pitomosti a nechceme řešit to co máme řešit, vše jistě směřuje evolučně k tomu, že zaměstnavatelé začnou nahrazovat zaměstnance za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, proč zaměstnávat psychopaty, když je zde možnost zaměstnat autonomní inteligentní roboty na akumulátory.

Civilizace je o náhražkách, a tak místo pravdy je zde lež, místo lásky je zde nenávist, místo moudrosti je zde hloupost atd. nejsou psychopati tak nejsou problémy s psychopaty. Všude se staré nahrazuje za nové, a tak je logické že nahradíme i lidi za roboty, proč se snažit draho opravovat lidi, když je mnohem levnějším řešením lidi nahradit za roboty.