Přeskočit na obsah

Psychická čistota je skála, na které lze postavit politiku a ekonomiku

Je v naší přirozenosti milovat blízké a nenávidět cizí, dobrota je žebrota, a tak za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest. Politika a ekonomika má veliký problém s ekonomickými parazity, kterých se neumí zbavit, a příčinou je dobrota a následkem je žebrota. Nikdo nechce pracovat za ubohou mzdu, protože tato ubohá mzda z něj jistě udělá ubožáka, práce za ubohou mzdu se stala trestem a moderním ekonomickým otroctvím, vyždímat zaměstnance a potom je vyhodit o tom je konzumní totalita.

Pracujete pomalu máte výpověď ve zkušební době a tím nedostanete podporu v nezaměstnanosti, je to celé obyčejný podraz na dělnickou třídu. Kde je chyba v Matrixu si řekne mladý člověk, kterého fascinoval film Matrix. Tou chybou v Matrixu je vymývání mozků pomocí; pohádek, televize, rádia, knih, časopisů, internetu, reklamy, pověr, symbolů, rituálů, fetišů, kultů, mytologie, politiky, sekt, náboženství, hnutí, armády, školy, rodiny atd.
Pravdu už najdeme jenom v lidové moudrosti a bajkách, pravda je skála, na které lze postavit společnost, pokud společnost stojí na lži tak tato společnost neustále padá do ekonomické krize nebo války. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti, nahradíme globálně lidi za roboty a nahradíme i vysokoškoláky za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, už zde nebude problém s tím, že z cizího krev neteče.

Statisticky je člověk invazní druh, který poškozuje ekosystém a v mnohém se podobá medúzám, co jsou taky invazním druhem, díky tomu že mají mnoho výhod, které jiné druhy nemají. Ve jménu správné robotické rasy bude chybný člověk z ekosystému dokonale eliminován na věčné časy, jenom čas je zde trvale a vše ostatní je zde dočasně. Robot nevnímá v rovině dobro a zlo, on vnímá v rovině správně a chybně, nehledejme dobrého člověka, hledejme správného člověka, to je zásadní změna naší kultury.

Jsou ti, co pyšně rozhodují o nás bez nás správní jedinci, nebo to jsou chybní jedinci? Z díla poznáme, kdo je správný člověk a kdo je chybný člověk, slova mohou klamat, ale dílo už klamat nemůže. Dílem těch, co rozhodují o nás bez nás je; extremismus, vandalismus, protekcionismus, kariérismus, parazitismus, centralismus, monopolismus, dogmatismus atd. války v nahotě odhalují pravou tvář elity, co zde vládne, pro elitu je obyčejný člověk jenom otrok s nulovou hodnotou a podle toho i s obyčejným člověkem elita jedná.

Civilizace je založená na diskriminaci, s příchodem emancipace se civilizace zhroutí a zanikne, když diskriminace tak pro všechny, každý dostane do hlavy čip a ten jej odřízne od reality, tím zde bude dokonalá diskriminace pro všechny, pro nikoho zde nebude výjimka nebo imunita, z lidí se stanou otroci, které bude ovládat jenom globální umělá inteligence, jakýsi centrální mozek lidstva. Stroje na práci a počítače na myšlení, lidi zde budou jenom dělat to, co nechtějí dělat roboti, protože je to ubohá práce.

Často slyším, že moje myšlenky jsou lidem mnoho cizí, a že bych měl zásadně změnit myšlení, jinak skončím jistě v psychiatrické nemocnici, kdo chce v klidu s blázny žít ten musí bláznem být, nikdo není normální, svět je blázinec a lidi si to nechtějí přiznat, protože by si museli přiznat to, že jsou blázni. Aby se zde něco změnilo k lepšímu, tak zde musí být veliké neštěstí, při kterém zemře mnoho lidí, to samé platí i pro jednice, teprve když člověk leží v nemocnici a smrt klepe na dveře, tak je zde najednou snaha se změnit k lepšímu.

Diskriminace je postavená na práci za malou mzdu, co se stane, když práci všem lidem vezme; optimalizace, digitalizace, globalizace, automatizace, kontejnerizace, robotizace, samoobsluha, polotovary atd. nastane zhroucení konzumní kultury pro člověka, tak jako nepotřebujeme už koně zapřažené do pluhu nebo kočáru, tak nebudeme už potřebovat ani vysokoškoláky.

Podívejme se na Google zde místo dělníků pracují virtuální roboti, co prohledávají internet, podobně dneska fungují banky a burza, nová doba spěje k virtuální realitě, místo herců na jevišti zde budou naprogramované virtuální celebrity, co budou dělat politiku a podnikání, už se experimentuje s televizními hlasateli, co jsou jenom virtuální realitou.

Umělá inteligence neskenuje to, co děláš a jak to děláš a potom ti dá výpověď, vše jde naprogramovat tak, že lidi nebude už nikdo nikde k ničemu potřebovat. Na internetu se často dneska řeší, jakou specializaci si mám vybrat u vysoké školy co má perspektivu? Taková specializace zde není, za krátkou dobu zde budou roboti s kravatou, co vezmou práci všem vysokoškolákům, logicky tím pádem nemá už logiku a smysl chodit do školy a s příchodem negramotnosti končí celá naše pokrytecká kultura a lidi se začnou chovat jako dobytek.

Skončí doba dluhů, protože místo peněz zde bude pro lidi digitální přídělový systém, na zboží a služby, lidi budou bydlet ve velikých ubytovnách, kde budou odděleni muži od žen a na velikých pokojích budou poschoďové vojenské postele, nebude zde už pro nikoho soukromí a nebude pro lidi dostupné pivo ani cigarety. Pro rozmnožování se vyberou jenom dokonalí jedinci a zbytek se sterilizuje, aby se už chybní jedinci nerozmnožovali jako invazní druh. Místo jmen budeme mít na vojenské uniformě QR kód, kde o nás budeme mnoho informací.

Z cizího přeci krev neteče a pro umělou inteligenci bude člověk něčím, co je umělé inteligenci cizí. Nastane doba optimalizace, aby se ušetřili zdroje, místo velikých výdajů za jídlo, budou pro lidi granule, k pití bude jenom obyčejná voda. Aby zde nebyli časté problémy s chybnými lidmi, tak se každý měsíc budou lidi kontrolovat tělesně a psychicky, a to od narození do smrti, ten, kdo nedostane měsíční certifikaci kvality ten bude eliminován ve spalovně odpadků, společnost nebude sociálním ústavem pro lenochy a parazity.

Umělá inteligence vytvoří pro lidi nový globální jazyk a novou kulturu, nebude zde už nic, co by lidem ukázalo, jak to zde vypadalo v minulosti, co bylo, to bylo, důležité je, co bude. Logicky lidi budou jistě hledat způsoby, jak utéci z reality která jim nevyhovuje, proto vznikne globální virtuální realita, ve které lidi budou trávit mnoho času. Dříve platilo heslo chléb a hry, budoucnost vytvoří heslo, kdo si hraje ten nezlobí, z lidí se stanou malé děti, tak jako si dneska člověk pořizuje psa, aby měl přítele tak si robot pořídí člověka, kterého si vychová od narození.

Štítky: