Přeskočit na obsah

Průmyslová výroba zaměstnanců

Průmysl nutně potřebuje dokonalé zaměstnance, a tak si zaměstnance vyrobí, budou to zaměstnanci z kovu a umělé hmoty s umělou inteligencí, autonomní zaměstnanci budou používat akumulátory. Ano, přichází díky evoluci průmyslová revoluce, která začne všude nahrazovat lidi za roboty a umělou inteligenci. Místo vysokoškoláků, co se měli dobře zde budou roboti a umělá inteligence, práce za mzdu zde pro nikoho nebude, nevěřte naivně na to že vědci a politici vás zachrání před bídou a depresí.

Pochopte to, že jsme si podřízli jako pitomci ekonomickou větev, na které dlouho sedíme a tím bude následovat ekonomický pád dolů, vše začne nástupem globalizace, která povede k výstavbě obrovských továren, které budou prodávat to co vyprodukovali globálně. Proč nejsme připravení na veliké jisté změny, které nás budou brzo čekat? Je to podobné jako to že nejsme připravení na stáří, a přitom dobře víme to, že mládí je zde dočasně.

Život je o růstu a rozmnožování, pokud se růst a rozmnožování zpomalí nebo zastaví, tak je to signálem, který nám říká, že je zde problém, který je třeba najít a vyřešit. Člověk je zbytečně veliký, a tak má velikou spotřebu potravin a mnohého jiného, vše se dneska zmenšuje, a tak je třeba i zmenšit člověka. Podívejme se třeba na leteckou dopravu, jak my byla ekonomická, pokud by byl člověk vysoký průměrně jenom 10 centimetrů, mohli bychom tak stavět malá letadla s malou spotřebou benzínu, s malými lidmi jsou i malé problémy.

 

Štítky: