Průmyslová výroba otroků

Mocní a bohatí otrokáři nejsou spokojení s kvalitou ekonomických otroků, a tak bude potřeba začít ekonomické otroky vyrábět průmyslově a průmyslově je i optimálně naprogramovat, vše je dneska o tom že to, co se dělá průmyslově je kvalitní a levné, nejsme tak bohatí abychom mohli dovolit to, že se budou ekonomičtí otroci rozmnožovat primitivně pomocí sexu a budou se primitivně vychovávat v rodině. 

Moderní ekonomický otrok bude mít místo pitomého egoistického mozku GVKB počítač s umělou inteligencí, napojený bezdrátově na globální umělou GVKB inteligenci, takto zde skončí; války, konflikty, pandemie, katastrofy, reformy, krize, vandalismus, byrokracie, politika, náboženství, filosofie, sport, škola, rodina, soukromé vlastnictví, peníze, daně, clo, pokuty, zákony, pravidla, výhody, protekce, předpisy, propaganda, cenzura atd.

Na ekonomické otroky bude dvacet let záruka kvality a po uplynutí záruky se ekonomický otrok optimálně eliminuje. Vše je o tom, aby se amatérismus nahradil za profesionalitu, toho je možné dosáhnout jenom tím že starý model ekonomického otroka nahradí nový model GVKB ekonomického otroka, je to jako když jsme koně evolučně nahradili za automobily. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *