Protekcionismus s maskou demokracie

Vše se neustále mění podle situace, z dálky vypadá společnost na to že je někde kapitalismus a jinde je socialismus, jenže z blízka spatříme protekcionismus s maskou demokracie. Jelikož nahá pravda vzbuzuje v lidech deprese tak se pravda oblékla a tak vznikli dezinformace, kdy ten kdo prodává chválí a ten kdo kupuje kritizuje. Ano, bude líp slibují politici, zapomínají ale dodat to že po volbách bude líp jenom těm které jsme zvolili a ostatním líp nebude. Máme dneska jiné závislosti než jsme měli v minulosti a tak vyšlo zde mnohé z módy, je to evoluce která staré novým nahrazuje, místo víry v zázraky po smrti zde je víra v zázraky po investování do; služby, zboží, reklamy, vzdělání, vztahů, atd.

Otázkou je do čeho investovat a na čem šetřit, každý jedinec je originál v originální situaci a stejně jsou na tom i organizace a národy, co je pro jednoho správné to je pro jiného chybné. Poslední dobou řeším mnoho problémů s; technikou, programy, informacemi, atd. když jeden problém konečně eliminuji tak je zde brzo jiný problém, ostatní jsou na tom podobně ano takový je život že máme inteligenci a ruce proto abychom dokázali zvládnout problémy, někdo problémy zvládá snadno a jiný je zvládá těžko, nejhorší je situace pokud problémy nedokážeme zvládnout a tak z toho máme stres a deprese nebo přichází syndrom vyhoření, který může člověka dohnat k sebevraždě.

Léčit syndrom vyhoření je záležitost na mnoho let a nejsou zatím na to žádné léky! Mediálně se mnoho řeší pandemie na kterou umírají nemocní lidé, ale mnohem více lidí umírá díky psychickým nemocem, ale to se bohužel už mediálně neřeší, protože nikdo neví jak to řešit a vyřešit. Vše je zde o kauzalitě která praví že každý náš problém jistě má i svojí příčinu a dokud tu příčinu nenajdeme a neodstraníme tak do té doby se problému nezbavíme. Největším problémem je dneska bída která je; ekonomická, psychická, ideologická, sociální, informační, atd. z lidí se stali žebráci a tak je zde blbá nálada.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..