Propaganda stvořila člověka

Pokud bychom lidské dítě, které by počali rodiče, co mají vysokou školu, nechali po narození vychovat opicemi co žijí v divoké přírodě, tak by se z dítěte stala divoká opice! Z toho je jasně patrné že nás nestvořil svatý bůh ke svému obrazu, ale stvořila nás propaganda! Jsme všichni jenom genetičtí roboti, které naprogramovala pomocí propagandy výchova v rodině a škole!

Podívejme se vědecky a statisticky na jedince, se kterými máme mnoho problémů, protože porušují zákony a pravidla, jde o jedince, co měli jako děti špatnou výchovu, a tak se logicky špatně chovají, u těchto jedinců se setkáváme i s velikou závislostí na alkoholických nápojích a cigaretách, jablko nepadne daleko od stromu! 

Statisticky nejvíce dětí mají špatní rodiče, co z dětí vychovají špatné lidi, zde se logicky dostáváme ke kontrole, která by měla zajistit to, že na světě zaměstnavatelé dostanou kvalitní zaměstnance, se kterými nebudou mít problémy. Umístíme všude kamery a mikrofony, život člověka bude monitorován od narození do smrti a policie a soudy zajistí to, aby lidi nemohli chybovat a tím společnosti zbytečné problémy způsobovat. 

Lidi dostanou globálně od narození do smrti digitální helmy s virtuální GVKB realitou a umělou inteligencí, které nepůjdou sundat ani ve spánku, a tak se zajistí optimálně kontrola lidí, takto se z lidí vychovají dokonalí otroci, co nelžou a nekradou. Nekvalitní otroci se globálně eliminují v krematoriu, pro nikoho nebude na světě výjimka nebo imunita! 

Skončí globálně prodej; alkoholických nápojů, cigaret, marihuany, tvrdých drog, léků na deprese a stres atd. místo pobytu v psychiatrické nemocnici, nebo ve vězení, zde bude eliminování v krematoriu, nejsme tak bohatí abychom draho opravovali to, co se nevyplatí opravovat, chybu každý lidský otrok udělá jenom jednou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *