Propaganda nám lže

Neustále se setkáváme s tím, že nám každá propaganda lže, je zde snaha o egoistickou manipulaci pomocí; propagandy, reklamy, cenzury, pohádek, pověr, mytologie, sekty, náboženství, politiky, školství atd. proč nám každá propaganda lže jako když tiskne? Na téma násilného programování mozků pomocí dezinformací, bylo napsáno mnoho knih a natočeno mnoho filmů, je to staré klasické téma, z cizího přeci krev neteče!

Dospěli jsme tak daleko že lžeme už i sami sobě, a tak třeba v depresi spácháme sebevraždu. Když nemůžeme uspět pomocí pravdy, tak to zkusíme pomocí lži, se lží se setkáme i v přírodě, vše je zde hra a boj ve kterém je snaha o úspěch, stali se z nás profesionální herci, co se naučí nějakou roli a tuto roli zde hrají a je jim jedno to že lžou cizím lidem!

Často se lze setkat s tím že se subjektivní pravda vydává za objektivní pravdu ve snaze o úspěch, nejvíce lží je u víry v zázraky po smrti nebo po politických volbách, sliby se slibují a blázni se dočasně radují, než jim dojde to, že jsou blázni. Pokud chce člověk nebo organizace získat úspěch tak musí lhát tak aby jej za jeho lži nikdo nepotrestal.

Nejvíce lží je dneska okolo peněz, peníze jsou moderní návykovou tvrdou drogou, na které je vše zde závislé. Proč je zde všude dlouhodobý nedostatek peněz pro jedince a organizace? Pokud se s něčím, co je hodnotné plýtvá, tak je toho logicky nedostatek, plýtvá se s cizími penězi, které se získali díky centralizaci a monopolům, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, vytváří tak nedostatek pro ty, co jsou dole. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *