Propaganda nahradila pravdu za lež

Vše v nás a okolo nás to jsou programy, každý program logicky dělá to, na co byl naprogramován evolucí nebo programátorem, pokud program nemůže dosáhnout naprogramovaného cíle pomocí pravdy, tak použije k dosažení cíle lež! Propaganda nahradila pravdu za lež, aby dosáhla svého cíle, problém je v tom, že je zde snaha dosáhnut za každou cenu naprogramovaného cíle!

Virus Covid-19 chce dosáhnout svého naprogramovaného cíle, a tak chytře lže imunitnímu systému, pokud je imunitní systém oslabený, tak lži naivně uvěří a následkem je nemoc nebo smrt. Virus je cizí voják, který bojuje a chce vyhrát je to jeho existenční specializace, život je spojen s násilím, protože když to nejde po dobrém řeší se to po zlém.

Tam kde není už možné použití násilí díky totalitě a monopolu, tam je zaostalost a bída, nakonec to vždy skončí zánikem organizace nebo národa díky dluhům a korupci. Jak poznáme jistě že je někde totalita a monopol? Čím více lidí je ve vězení, tím větší je v národě totalita a monopol, někde už kapacita vězení totalitě a monopolům nestačí, a tak se budují veliké pracovní tábory, kde se s lidmi zachází jako s otroky.      

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.